+90 256 711 92 93

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın. Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın. Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın. Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın. Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın. Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın. Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın.
TÜMÜNÜ GÖR

Sıkça Sorulan Sorular

AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN
Siz değerli ziyaretçilerimiz için sıkça karşılaştığımız soruları derledik ve cevapları ile birlikte bilginize sunduk.
Firma yetkilisiyim. Firmamız hakkında bazı bilgiler bu sayfada yanlış belirtilmiş. Nasıl düzeltebilirim?
Bilgilerinizi güncellemek için ÇOSB Müşreri İlişkileri'nden Mesut Sert ile temasa geçiniz. mesut.sert@cineosb.org.tr adresine güncellenmesini istediğiniz kısmı mail atarak telefon numaranızı ve adınızı belirtiniz.
ÇOSB Firma Veritabanı’ndaki bilgiler nasıl elde edilir?
Her yıl firma yetkililerine bir basılı bir form gönderilir. Bu form aracılığıyla son bir yıl içinde değişen muhtemel bilgiler talep edilir. Firmaların bu formlara gösterdiği ilgi ölçüsünde en güncel bilgiler elde edilir.
ÇOSB faaliyet gösteren tüm firmalar burada kayıtlı mı?
Bölgemizde faaliet gösteren ve bizden hizmet almak için başvuran tüm firmalar burada listelenir. Ancak başka bir firmanın içinde faaliyetine devam eden 'kardeş' firmalar, hizmetlerini diğer firma üzerinden aldıkları için, bu duruma dahil değildir.
Firmamız listede değil. Girmek için ne yapmalıyım?
Eğer ÇOSB sınırları içindeyseniz ve Müdürlüğümüzden elektrik, su veya doğalgaz hizmetlerinden birini alıyorsanız mesut.sert@cineosb.org.tr adresine firma bilgilerini gönderin. Mesajınıza adınızı ve temas için size ulaşılabilecek telefon numarasını eklemeyi unutmayın..
Bu bilgileri basılı olarak elde edebilir miyim?
Evet. Bölge Müdürlüğümüz her yıl güncel bilgileri bir kitapçıkta toplamaktadır. Bu kitapçık bedelsiz olarak Bölge Müdürlüğümüz'den temin edilebilir.
Burada yer alan bilgilerin ÇOSB kitapçığındaki bilgilerden farkı var mı?
ÇOSB kitapçığı basıldıktan sonra firma yetkililerinden gelen talep üzerine buradaki bilgiler güncellenmiş olabilir. Genellikle internet sayfamızdaki Firma Veritabanı daha güncel bilgiler içerir.
Firmamız hakkında görüntülenmesini istediğim farklı bilgiler var. Bunları bu sayfada gösterebilir miyiz?
Bu konuda mesut.sert@cineosb.org.tr adresinden ÇOSB Bilgi İşlem ile temasa geçiniz.
Tüm firmalara ulaşmak istiyorum. Buradaki bilgileri topluca nasıl alabilirim?
Tüm firma bilgileri Excel dosyası olarak elde edebileceğiniz gibi, ÇOSB Müdürlüğü'nden basılı olarak da edinebilirsiniz.
Firma yetkilisi değilim. Sayfadaki yanlış bilgileri değiştirebilir miyim?
Hayır ama yanlışlığı mesut.sert@cineosb.org.tr adresine bildirirseniz durum incelenecektir.
ÇOSB'nin sunduğu hizmetler ücretli mi?
ÇOSB Müdürlüğü tarafından sunulan hizmetlerin tümü (itfaiye, sağlık, çöp toplama vs.) ücretsiz olarak yürütülmektedir. Ancak elektrik, su, doğal gaz dağıtımı faturalandırılır. Bu hizmetlerin birim fiyatları için burayı tıklayınız.