+90 256 711 92 93

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın. Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın. Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın. Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın. Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın. Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın. Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın.
TÜMÜNÜ GÖR

ÇİNE OSB’DE BİRÇOK FİRMA BU YIL TEMEL ATACAK

ÇİNE OSB’DE BİRÇOK FİRMA BU YIL TEMEL ATACAK

2018  yılını değerlendiren Çine Organize Sanayi Bölgesi Başkanı  Çine Kaymakamı  TURAN ERDOĞAN, 2019 yılından ümitli olduklarını ve bu yıl içerisinde birçok fabrikanın temel atma çalışmalarının başlayacağını söyledi.  ERDOĞAN, girişimcilerden Çine Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yatırımlarını hızla tamamlamalarını istedi..

2018 yılının başında hedefledikleri işleri birer birer yaptıklarını söyleyen  Başkan, “Bunlardan en önemlisi de altyapısı tamamlanmış olan yerlerde kaldırım ve taş döşeme işlerinin bitirilmesiydi. Merhum Selahattin Gökozan Bulvarı’nda yaklaşık 850 metre uzunluktaki yolda çift şerit olarak parke taşı döşemesini tamamladık. 2018 yılında hedeflemiş olduğumuz altyapının büyük bir kısmını ve taş döşeme işlemini tamamladık. Bu çalışmalarımız, 2019 yılında yatırımcıların  üretime geçtiği bölgelerde  yol  kaplama çalışmalarını tamamlamaya   devam edelecektir.

“ÇİNE OSB’DE BİRÇOK FİRMA BU YIL TEMEL ATACAK”

Çine Organize Sanayi Bölgesi’ne 2019 yılında yeni yatırımcılar  ve devam eden yatırımlar ile  çok farklı bir konuma gelecektir.  2019  yılbaşında 13 adet yatırımcımız üretim yapmakta idi. yıl içerisinde 20 gibi yatırımcımız inşaatlarını tamamlayarak üretime geçecektir.  Bunun yanı sıra, ismini şimdiden söyleyemeyeceğim çok sayıda yatırımcılarımız da temel atma töreni yapacaklar” diye konuştu.

“YATIRIMCILARI ÇİNE’YE GETİRMEK İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR”

Başkan , Çine Organize Sanayi Bölgesi Başkanı olarak en büyük temennisinin Çine esnafının ve imalatçıların, artık bu sınıftan kurtulup bir sanayici olarak büyümeleri olduğunu kaydetti.

2019 yılında YENİ YATIRIMCI KAZANMAK İÇİN ÇALIŞMALARIMIZI DEVAM ETTİRECEĞİZ

 

28 Ocak 2019
3.837 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN