+90 256 711 92 93

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın. Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın. Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın. Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın. Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın. Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın. Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın.
TÜMÜNÜ GÖR

ÇİNE OSB’DE BİRÇOK FİRMA BU YIL ÜRETİME GEÇTİ

ÇİNE OSB’DE BİRÇOK FİRMA BU YIL ÜRETİME GEÇTİ

WhatsApp Image 2022-04-03 at 12.29.552022  yılını değerlendiren Çine Organize Sanayi Bölgesi Başkanı  Çine Kaymakamı  TURAN ERDOĞAN, 2022 yılından ümitli olduklarını ve bu yıl içerisinde birçok fabrikanın ÜRETİME geçeceğini söyledi.  ERDOĞAN, girişimcilerden Çine Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yatırımlarını hızla tamamlamalarını istedi..

2022 yılının başında hedefledikleri işleri birer birer yaptıklarını söyleyen  Başkan, “Bunlardan en önemlisi de altyapısı tamamlanmış olan yerlerde kaldırım ve taş döşeme işlerinin bitirilmesiydi. Gökyaka Mahallesi sınırları içindeki imar yollarının tamamının parke taşı döşemesini tamamladık. 2022 yılında hedeflemiş olduğumuz altyapının büyük bir kısmını ve taş döşeme işlemini tamamladık. Bu çalışmalarımız, 2023 yılında yatırımcıların  üretime geçtiği bölgelerde  yol  kaplama çalışmalarını tamamlamaya   devam edecektir.

“ÇİNE OSB’DE BİRÇOK FİRMA ÜRETİM YAPACAK”

Çine Organize Sanayi Bölgesi’ne 2022 yılında yeni yatırımcılar ve devam eden yatırımlar ile  çok farklı bir konuma gelecektir.  2022  yılbaşında 35 adet yatırımcımız üretim yapmakta idi. yıl içerisinde 10 gibi yatırımcımız inşaatlarını tamamlayarak üretime geçecektir. 
Bölgemizdeki Seramik firması 700 dönüm arazi üzerinde inşaata başlamış, kısa bir sürede tamamlayarak bölgenin çehresini değiştirecek duruma gelecektir.

“YATIRIMCILARI ÇİNE’YE GETİRMEK İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR”

Başkan , Çine Organize Sanayi Bölgesi Başkanı olarak en büyük temennisinin Çine esnafının ve imalatçıların, artık bu sınıftan kurtulup bir sanayici olarak büyümeleri olduğunu kaydetti.

2023 yılında YENİ YATIRIMCI KAZANMAK İÇİN ÇALIŞMALARIMIZI DEVAM ETTİRECEĞİZ

 

28 Ocak 2019
3.978 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN