+90 256 711 92 93

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın. Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın. Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın. Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın. Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın. Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın. Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın.
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

2015 yılını değerlendiren Çine Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Kayhan Güney, 2016 yılından ümitli olduklarını ve bu yıl içerisinde birçok fabrikanın temel atma çalışmalarının başlayacağını söyledi. Güney, girişimcilerden Çine Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yatırımlarına başlamalarını istedi..

2015 yılının başında hedefledikleri işleri birer birer yaptıklarını söyleyen Kayhan Güney, “Bunlardan en önemlisi de altyapısı tamamlanmış olan yerlerde kaldırım ve taş döşeme işlerinin bitirilmesiydi. Merhum Selahattin Gökozan Bulvarı’nda yaklaşık 850 metre uzunluktaki yolda çift şerit olarak parke taşı döşemesini tamamladık. 2015 yılında hedeflemiş olduğumuz altyapının bir kısmını ve taş döşeme işlemini tamamladık. Bu çalışmalarımız, 2016 yılında yeni yatırımcıların geldiği noktalarda kanalizasyon, temiz su ve Telekom çalışmaları şeklinde devam edecektir. Önce bu işleri tamamlayacağız. Üzerinden iki kış geçtikten sonra da yüzey çalışmalarına geçeceğiz” dedi.

“ÇİNE OSB’DE BİRÇOK FİRMA BU YIL TEMEL ATACAK”

Çine Organize Sanayi Bölgesi’ne 2015 yılında yeni yatırımcılar getirmek için girişimcilerle görüşmelerin devam ettiğini belirten Güney, “Bu yıl en az 4 veya 5 firmanın burada faaliyet geçeceğine inanıyorum. Bunların başında da Çine Belediyesi’nin, Güney Ege Kalkınma Ajansıyla hibe yöntemiyle ortaklaşa yapacağı zeytinyağı işletmesi geliyor. Önümüzdeki günlerde yatırıma başlayacaklar. Bunun yanı sıra, ismini şimdiden söyleyemeyeceğim çok sayıda yatırımcılarımız da temel atma töreni yapacaklar” diye konuştu.

“YATIRIMCILARI ÇİNE’YE GETİRMEK İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR”

Güney, Çine Organize Sanayi Bölgesi Başkanı olarak en büyük temennisinin Çine esnafının ve imalatçıların, artık bu sınıftan kurtulup bir sanayici olarak büyümeleri olduğunu kaydetti. Güney, ”Böylece iş potansiyelleri daha da artacaktır. İki yıl önce Efeköy, Yağcılar Mahallesi’nden Çine OSB’ye taşınınca bir yıl içerisinde işlerinde büyük bir artış oldu. Ek bina ihtiyacı doğdu ve mevcut binaların yanında bir bina daha yapıyorlar. Çineli yatırımcıların yanı sıra da dışarıdan Abalıoğlu gibi güçlü ve istihdamı fazla olan yatırımcıları da dört gözle beklemekteyiz. Bunun için de çalışmalarımız devam etmektedir” dedi.

2015 yılında siyasi istikrarın biraz zayıf olmasında dolayı sanayicilerin bir duraklamaya girdiğini belirten Güney, şu anda 4 fabrikanın faaliyetini sürdürdüğünü, bu sayının yıl sonunda 10’na ulaşacağını kaydetti..