+90 256 711 92 93

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın. Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın. Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın. Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın. Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın. Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın. Gelin siz de Aydın'ın parlayan yıldızında yerinizi alın.
TÜMÜNÜ GÖR

Çine OSB ye doğalgazı verme noktasında

Çine OSB ye doğalgazı verme noktasında

Aydın-Muğla doğalgaz güzergâhında Çine Organize Sanayi Bölgesi’nin 200 mt. bitişiğinde ve Çine ilçesi için iki adet TAKE-OFF VANASI bırakılmıştır.  Haziran 2019 da kadar  Çine OSB ye doğalgazı  verilebilecektir.

2019 Takvim yılında OSB Bölge Müdürlüğümüz  RMS-A istasyonunu ihale ederek, kuracağı RMS-b istasyonları ile de yatırımcısına gaz kullandırabilecek duruma gelecektir.

 

16 Ocak 2015
3.196 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

  1. Ahmet Eratik diyor ki:

    Oh, right. Cool. Come on in, roomie! I call top bunk! My roommate’s a monkey? Brilliant deduction! You’re a credit to your species. I see you’ve met Guenter. You know each other? He’s my experiment, the top-secret contents of this stinking crate.

  2. Derya Eraslan diyor ki:

    Still warm. Lordy! Fry! Fry! That’s the secret ingredient? That’s the only ingredient of Slurm. Thanks, Bender. Your Majesty, I brought the prisoners.

  3. İlyas Semiz diyor ki:

    I don’t have it! Nibbler heat-blasted it off my butt. Lars? He doesn’t have it. He never had it. Fry had it! But Nibbler heat-blasted it off my butt! I want to stress that part. My throbbing sprunjer says otherwise. Now where is it? I’m not afraid of you or your expensive gun.

BİR YORUM YAZIN